Pomysły na prace plastyczne na Halloween – 17 propozycji

65

Pomysły na prace plastyczne na Halloween dostosowałam do różnej grupy wiekowej. Wśród prac na Halloween są czarne koty, nietoperze i wiedźmy. Znajdują się również propozycje na ozdoby na Halloween dla dzieci. Do niektórych propozycji dostępne są darmowe szablony do pobrania, aby wykonanie rzemiosła było jeszcze łatwiejsze. Dla nieco młodszych dzieci polecam kolorowe potwory, które są świetną aktywnością nie tylko na Halloween

Pomysły na prace plastyczne na Halloween

Kot z rolki po papierze toaletowym + szablon

Oto gromadka nastroszonych kotów na Halloween, które powstały z rolki po papierze toaletowym. Rzemiosło jest idealne dla dzieci nie tylko na Halloween. Do pobrania jest szablon kota, dzięki któremu znacznie łatwiej wykonasz pracę. Zapraszam do pobrania darmowego szablonu oraz zapoznania się z instrukcją. Więcej informacji ->Kot z rolki papieru.

Czarne ozdoby na Halloween

Kolejna propozycja na Halloweenowe rzemiosło wykonane z papieru. Czarny kot, czarownica na miotle i duchy są nieodłączną częścią Halloween, więc nie mogło ich zabraknąć na blogu. Dodatkowo pajęczyna wykonana z kawałka bandaża opatrunkowego świetnie się komponuje z Halloweenowymi dekoracjami. Aby z łatwością wykonać ozdoby udostępniam do pobrania szablon. Zachęcam do udekorowania domu czarnymi ozdoby z papieru, które wyglądają strasznie fajnie :). Szablon i więcej informacji -> Szablon ozdób na Halloween.

Czarne ozdoby na Halloween

Praca plastyczna z wykorzystanie szablonu nietoperzy. Szablon nietoperzy można pobrać tutaj. Zdjęcie pochodzi z -> Pinterest.

Nawiedzony dom

Ciekawa propozycja na pracę plastyczną, której wykonanie dostarczy sporo frajdy. Wykonując nawiedzony dom z otwieranymi okienkami można puścić wodze fantazji. Zdjęcie pochodzi z iheartcraftythings.

wiedzma z wytłaczanki po jajkach

Wiedźma wykonana z wytłaczanki po jajkach, włóczki i papieru. Wygląda strasznie fajnie. Zdjęcie pochodzi z unrinconencasa.

Potwór wycięty z kartonu

Kolejna Hallowenowa praca wykonana z materiałów z recyklingu. Zabawny potwór, który został wycięty z kartonu. Zdjęcie pochodzi z pinterest.

Pajęczyna z papieru

Z czarnej karki papieru możemy wykonać pajęczynę na Halloween. Pełną instrukcję znajdziecie thebestideasforkids.

Kot z rolki papieru

Kolejny kot z rolki po papierze toaletowym. Pełną instrukcję znajdziecie kidsactivitiesblog.

Opaska - pająk

Ostatnią propozycją jest opaska na głowę w kształcie pająka z zabawnymi oczami. Świetny i prosty pomysł na zabawę Halloweenową. Pełną instrukcję znajdziecie fantasticfunandlearning.

Duch z puszki po mleku

W projekcie wykorzystałam zużyte puszki po mleku. Z nich powstał duch, który może posłużyć jako dekoracja Halloweenowa zawieszona na dworze. Świetnie prezentuje się przy podmuchach wiatru, gdy wstążki latają w powietrzu. W swoich pracach lubię wykorzystywać materiały przeznaczone do recyklingu. Dlatego zachęcam do zrobienia duchów na Halloween z materiałów recyklingowych, które znajdziecie u siebie. Więcej informacji -> Duch z puszki po mleku.

witraż z dyni

Dynia na Halloween w formie witrażu, to propozycja na jesienną ozdobę okna. Pisałam poprzednio, że bardzo nam się spodobały witraże z papieru, więc ponownie wykonaliśmy projekt. Tym razem powstała dynia, która najpiękniej prezentuje się w słoneczny dzień. Zapraszam do przeczytania instrukcji krok po kroku jak wykonać witraż oraz do pobrania szablonu -> Witraż dyni.

Potwory z rolki papieru toaletowego

Kolejną propozycją są potwory z rolki papieru toaletowego. Do zrobienia kolorowych potworów wystarczy rolka po papierze toaletowym, farby i oczy ruchome lub czarny flamaster. Zdjęcie pochodzi ze strony thebestideasforkids.

Szkielet z patyczków do uszu

Szkielet wykonany z patyczków do uszu. Zdjęcie pochodzi ze strony westchesterwoman.

Origami - szkielet dłoni

Szkielet wykonany techniką origami to propozycja dla dzieci 12+ oraz dorosłych. Zdjęcie i instrukcja pochodzi ze strony hallmark.

Kot z talerzyka papierowego

Nastroszony kot wykonany z talerzyka papierowego. Zdjęcie i instrukcja pochodzi ze strony kidscraftroom.

Potwory z filtra do kawy

Potwory zostały wykonane z filtru do kawy . Zdjęcie i instrukcja pochodzi ze strony abcsofliteracy.

Latarnie na Halloween

Latarnie na Halloween wykonane z opakowania po mleku. Zdjęcie i instrukcja pochodzi ze strony schaeresteipapier.

Zobacz również

Dodaj komentarz