Dzisiejsza propozycja to Halloweenowe rzemiosło wykonane z papieru. Czarny kot, czarownica na miotle i duchy są nieodłączną częścią Halloween, więc nie mogło ich zabraknąć na blogu. Dodatkowo pajęczyna wykonana z kawałka bandaża opatrunkowego świetnie się komponuje z Halloweenowymi dekoracjami. Aby z łatwością wykonać ozdoby udostępniam do pobrania szablon. Zachęcam do udekorowania domu czarnymi ozdoby z papieru, które wyglądają strasznie fajnie :). 

Wykonanie ozdób jest bardzo proste. Można pobrać szablon z czarnymi dekoracjami, który wystarczy wydrukować i wyciąć. W kliku chwilach mamy gotową ozdobę na Halloween, którą można przykleić do okna lub tablicy.

Białe szablony, mogą posłużyć, jako grafika do obrysowania wzoru na czarnym papierze np. brystolu. Instrukcję znajdziecie poniżej. 

potrzebujesz

 1. Czarną kartkę z blok techniczny lub czarny brystol
 2. Wydrukowany szablon 
 3. Nitkę
 4. Ołówek
 5. Nożyczki
 6. Taśmę klejącą

wykonanie

 1. Poniżej znajdziesz szablon kota, czarownicy oraz ducha, który możesz pobrać następnie wydrukować i wyciąć.
 2. Przyłóż wycięty szablon do czarnej kartki i odrysuj ołówkiem. 
 3. Wytnij odrysowany wzór. 
 4. Przymocuj ozdoby do okna za pomocą przeźroczystej taśmy klejącej. Jeśli dekorację chcesz zawiesić, zrób w górnej części dekoracji niewielką dziurkę i przewlec nitkę. 
 5.  Jeśli chcesz wykonać pajęczynę, odetnij kawałek bandaża opatrunkowego, następnie porozciągaj nitki w każdą stronę. Przyklej w wybrane przez siebie miejsce za pomocą taśmy klejącej.

W szczególności czarownice prezentują się świetnie powieszone na lampie, która jak już wcześniej wspominałam została udekorowana pajęczyną z pociętego bandaża opatrunkowego. 

Wydrukowałam również kilka kotów i przykleiłam do okna drzwi tarasowych oraz na okno w kuchni. Doskonale wygląda nastroszony kot, który w zasadzie nie wiem czy wygląda bardziej strasznie czy zabawnie. 

Zobaczcie koniecznie inne inspiracje jesienne i Halloweenowe. Na blogu znajdziecie ozdobny witraż z dyni wraz z szablonem do pobrania, który będzie idealną ozdobą okna na Halloween. 

szablony

Kliknij w obrazek, aby pobrać szablon w formacie png.

kotbialy

Zobacz również

Dodaj komentarz