O blogu

KreatywnaChwila.pl to blog lifestylowy, który tworzymy wspólnie – rodzinnie. Na blogu dzielimy się wydarzeniami z naszego życia. W szczególności podróżami, zabawami z dziećmi i naszymi pasjami jak gotowanie. Chcemy Wam pokazać, że można żyć kreatywnie i nigdy się nie nudzić.

Blog powstał dla rodzin z dziećmi, które uwielbiają wspólnie spędzać czas bawiąc się i tworząc plastyczne prace. Z pewnością odnajdziesz tu interesujące miejsca z okolic Wrocławia, skąd pochodzimy. Jak również relacje z pasjonujących, dalekich podróży.

Możesz tu również przeczytać o ulubionych zabawkach naszych dzieci, a także polecanych książkach dla najmłodszych i troszkę starszych, które potrafią już samodzielnie czytać.

Z pasji do gotowania powstał pomysł na zamieszczanie przepisów. Większość z nich jest bardzo prosta, zapewne to zrozumiesz, bo jak ja masz mało czasu na gotowanie.

KreatywnaChwila.pl to przede wszystkim miejsce inspiracji do zabaw z dziećmi i opisów naszych podróży. Dla lubiących piec i gotować poradnik z świetnymi przepisami, a dla lubiących czytać i oglądać filmy portal z najlepszymi recenzjami.