O mnie

Miło mi napisać coś o sobie

Jestem Ania – z wykształcenia ekonomistka z zawodu analityk. Aktualnie animatorka codziennych zabaw dla swojej rodziny. Uwielbiam wszystko co kreatywne, wszelkie prace plastyczne, tworzenie coś z niczego – tzw. DIY. Moim zamiłowaniem jest pieczenie i gotowanie, a pozostali członkowie rodziny są testerami kulinarnymi. Poza tym jak większość kobiet lubię modę i kosmetyki. Zdecydowałam się na otworzenie bloga, aby podzieli się moimi pasjami na temat: 

  • Dzieci bo są dla mnie najważniejsze
  • Gotowania bo uwielbiam odkrywać nowe smaki
  • Podróży bo jestem ciekawa świata
Kreatywny blog tworzymy rodzinnie

Oto moja drużyna

Maciej

Z zawodu programista. Blogiem zajmuje się od strony technicznej. Interesuje się grami komputerowymi i nowinkami technologicznymi. Lubi sport i dobry film. 

Zdjęcie Michałka

Michał

Wesoły ośmiolatek. Wciąż rozpiera go energia, uwielbia różnorodne zajęcia sportowe i zabawy ruchowe. Interesuje się grami komputerowymi m.in Minecraftem. Przy dobrej książce trudno oderwać go od czytania.

Mikołaj

Niespełna dwulatek, który nie zabawi dłuższej chwili w jednym miejscu. Potrzebuje wciąż nowych zabaw. Uwielbia gdy coś się dzieje. Wciąż pragnie dorównać starszemu bratu i chodzi za nim krok w krok.

KreatywnaChwila.pl
Ten blog to miejsce dla naszych wspólnych pasji. Po prostu nasz swiat...